Налаштовував баланс білого: російського журналіста ледь "не запакували" за піднятий аркуш паперу

Журналіста російського телеканалу ледь не забрали правоохоронці за піднятий чистий аркуш паперу.

Про це в Twitter повідомляє

Коммерсантъ FM 93,6. За їх даними, журналіст під час події допомагав своєму оператору налаштувати баланс білого на камері перед включенням. Для цього він підніс білий аркуш паперу перед об'єктивом камери.

Однак правоохоронці, мабуть, подумали, що чоловік вирішив влаштувати одиночний пікет і хотіли його забрати. «Якийсь телеканал вирішив налаштувати баланс білого.

Чоловіка у підсумку хотіли забрати. Але не стали, після пояснень», - йдеться в повідомленні. 

Користувачі соцмережі іронічно коментували курйозний інцидент. «Тобто баланс білого, чо, расист?», «Я/Ми баланс білого», «White balance matters», «Менти, мабуть, думали що це плакат з невидимими гаслами», «Знаємо ми ваш баланс білого! Країну на веселку хочете розкласти!», «Вона і без веселки розкладається», «І росіяни ще дивуються, навіщо українці влаштували Майдан», «Якщо в натовпі несподівано крикнути «НАБРИД!» - всі відразу зрозуміють, про кого йдеться.

Ну і мусора тут як тут!», «Взяв б георгіївську стрічку і налаштовував би свій баланс білого. А то так і норовлять тримати в руках "чистий аркуш з можливістю написання на ньому антиурядових гасел", «Це тому що якщо всі кольори веселки скласти, то виходить білий».

 

Источник: 
PRпортал