На Запоріжжі зняли рекламу президента з хокейним клубом Росії

Тільки вчора Форпост медіа писав про банери із зображенням російського хокейного клубу на об’єкті великого будівництва — Льодова арена у Мелітополі, а вже сьогодні їх зняли. Світлини, що це підтверджують надіслав мешканець Мелітополя Сергій Голіней до редакції.

Світлина до:


Світлина після:

Нагадаємо, для яскравості та привернення уваги  використовує світлини хокейного клубу «Автомобілісти», що в російському Єкатеринбурзі. Майбутній об’єкт буде розташованим на вулиці Богдана Хмельницького, 46.

Ідентичність світлин та надписи на них помітили пильні мешканці Мелітополя й поділилися світлинами з редакцією. Зауважимо, назва клубу вказана на одязі спортсменів, а тепер й на банерах реклами Офісу глави держави.

Будівництво об’єкту стартувало у квітні цього року, тут має бути спортивно-оздоровчий комплекс з льодовим майданчиком. Комплекс розраховано на 500 глядацьких місць.  На території арени  обладнають кімнатами для суддів, тренерів та медичного персоналу. Обіцяють криту будівлю, де можна буде займатися зимовими видами спорту — хокеєм й фігурним катання — цілий рік. Об’єкт будують за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури у 2021 році. Також частково роботи фінансуються з місцевого бюджету.

Источник: 
PRпортал