Книга Юлії Мендель продаватиметься в Росії

Книга колишньої прессекретарки президента Володимира Зеленського продаватиметься в Росії, бо це “законодавством не заборонено”. Про це Юлія Мендель розповіла в інтерв’ю для “КП в Україні”. 

Вона розповіла, що хоче, аби книгу прочитав кожен українець, який вміє читати і саме тому звернулась до “Клубу Сімейного Дозвілля”.

"Я б хотіла, щоб мою книгу читали різні групи українців, і тому звернулася в “КСД” (Клуб Сімейного Дозвілля). Вони вміють створювати і продавати масовий продукт. До речі, книгу можна буде продавати і в Росії”, – зазначила експрессекретарка.

Юлія Мендель додала, що продаж книг в Росії не заборонений законодавством. 

Крім того, вона розповіла, що писала книгу українською та англійською, а потім прийшла до російської.

"Я писала її російською, англійською, а тоді все таки прийшла до російської. Я не російськомовна. Якщо мене розбудити та щось запитати, спросоння почну відповідати українською. Але книгу писала російською, для мене це був виклик”, – додала Юлія Мендель. 

Нагадаємо, нещодавно колишня речниця президента Володимира Зеленського опублікувала ще один фрагмент власної книги, де назвала Кремль політиками з цінностями, українську ідентичність – не актуальною, а Зеленського – молодим послушником.

 

 
Источник: 
PRпортал