Ірина Шейк потрапила в скандал через сторіс із літерою z

Відома російська модель Ірина Шейк опублікувала у своєму акаунті в Instagram сторіс із рашистською символікою.

Модель показала, як вона відпочиває по-російськи: сидячи в лазні та поїдаючи салат олів’є.

Українців обурили не фотографії, а підпис під однією з них: «Russianzz on Wednaday» і це ще в день, коли росія вчинила страшний теракт у Вінниці.

 

Тепер супермодель має хвилюватись за свою кар’єру, адже українці у соцмережах вимагають, щоб всі бренди, з якими співпрацює Шейк розірвали з нею стосунки. А що гірше, вимагають також відправити її назавжди до росії. А що може бути більшим покаранням?

Українська журналістка Марія Романенко закликала бренди розірвати партнерство з Шейк. «Я дуже сподіваюся, що ці бренди переглянуть співпрацю з нею, коли Росія використовує Z, щоб вбивати українців», — написала вона, звертаючись зокрема до Жана Поля Готьє, Beyonce та Burberry.

Чому вона підписала саме так фото, невідомо. Можливо, вона не подумала про символічне значення тієї літери, а можливо, вона вирішила підтримати путінський режим. Проте вже через кілька годин Шейк перезалила фото вже з іншим підписом без літери z.

Зараз під її публікаціями в Instagram можна побачити коментарі обурених користувачів, які вимагають від неї пояснень, а також нагадують, що її батьківщина — терорист.

 

Нагадаємо, Ірина Шейк про жорстоку війну росії проти України висловилася лише раз. 1 березня вона написала у своєму Instagram пост із гаслом No war та зображенням символу миру, закликаючи людей робити пожертви ЮНІСЕФ і Червоному Хресту.

 
Источник: 
PRпортал