Для трансгендерних чоловіків створили тампони

 

Бренд гігієнічних засобів Vuokkoset має на меті полегшити дистрес, який відчувають трансгендерні чоловіки, пов’язаний з менструацією, і створив для цього тампони для чоловіків.

Креативним партнером, що стоїть ідеєю нової кампанії, стало агентство TBWA\Helsinki. Продукт був запущений під час міжнародного Тижня обізнаності про трансгендерність і викликав дискусію в Скандинавії про інклюзивність індустрії здоров’я та велнесу.

Дослідження показали, що 93% трансгендерних чоловіків стикалися з гендерною дисфорією, пов’язаною з менструацією. Випустивши тампон, призначений для чоловіків, компанія Vuokkoset викликала жваву дискусію у Фінляндії під час Міжнародного тижня обізнаності про трансгендерність (13-19 листопада 2023 року), щоб змінити уявлення про менструацію та зменшити страждання, які вона спричиняє трансгендерним чоловікам.

«Маркетинг відіграє величезну роль у формуванні світу навколо нас. Як провідна креативна агенція Фінляндії та провідна глобальна агенція, ми несемо величезну відповідальність за те, щоб активно робити світ більш інклюзивним. Vuokkoset — це бренд, який поділяє ці цінності і виявився достатньо сміливим, щоб провести кампанію разом з нами всього за чотири тижні», — говорить Хейді Тайна, креативна директорка TBWA\Helsinki.

Транс-чоловіки та небінарні особи можуть все ще мати менструальний цикл, незалежно від вибору гормональної терапії. Це підкреслює різноманітність досвіду, пов’язаного з менструацією, серед різних гендерних ідентичностей.

«Коли я була молодою, менструація здавалася мені не лише дивною, але й якоюсь неправильною. Наша культура не визнає розмаїття менструацій», — каже консультантка DEI та обличчя кампанії Дакота Робін, яка сама пройшла через процес гендерного самоствердження.

Тампон для чоловіків буде доступний лімітованим тиражем у Фінляндії, а більш широке розповсюдження розпочнеться на початку 2024 року. Усі кошти від продажу будуть передані організації Trasek ry, яка займається питаннями гендерного різноманіття та сексуального здоров’я. Також розглядається можливість випуску повністю гендерно нейтральних тампонів від Vuokkoset.

«Менструальні засоби від візуальності, реклами до розташування магазинів — мають яскраво виражений жіночий характер. Настав час визнати різноманітність жінок під час менструації», — сказала Санна Карху, генеральна директорка Delipap Oy, компанії, яка виробляє продукцію Vuokkoset.

«Це, безумовно, крок у правильному напрямку. Змінюючи ставлення та розширюючи перспективи, ми також можемо усунути дискримінацію щодо гендерних меншин», — підсумувала Дакота Робін.

Источник: 
PRпортал