Як соцмережі відреагували на інцидент з журналісткою Life News

Українські користувачі соцмереж відповіли зливою жартів на істерику російських ЗМІ щодо "побиття" журналістки каналу LifeNews.

Нагадаєм, вчора під час концерту поп-співачки Ані Лорак в палаці "Україна", що супроводжувався акціями протесту футбольних ультрас, відбулася жвава дискусія між ультрасами, українськими журналістами та славнозвісною журналісткою LifeNews Євгенією Змановською. Росіянці порадили повертатися додому, а хтось з присутніх "пшикнув" у бік журналістки балончиком з газом.

Після цього Змановська влаштувала пряме включення на свій канал, в якому, примружуючи око, розповіла, як її "жорстоко побили по голові" та ледь не осліпили газом, що вона не може розплющити одне око,повідомляє Еспресо.TV

В той же час глядачі помітили, що в різний час журналістка примружувала різні очі, та запропонували дати їй "Оскара" за брехню. Також на відео видно, що очі Замановської не мають ознак запалення.

Російські ЗМІ дуже активно висвітлили цей інцидент, заявляючи про "звірства хунти" Користувачі українських соцмереж миттєво відреагували на це зливою жартів, пригадавши LifeNews і нещодавній скандал з хабарем за інформацію про смерть Ельдара Рязанова, і "роз'ятих хлопчиків", і "згвалтованих пенсіонерок", і "двох рабів".

 

 

 

Источник: 
PRпортал