Влада Китаю випустила пропагандистський додаток, який здобув велику популярність

У додатку «Вивчення великої нації» можна почитати цитати Генерального секретаря ЦК Комуністичної партії Китаю Сі Цзіньпіна і пройти тест на знання його заяв.
 

Як пише The New York Times, додаток «Вивчення великої нації» — це нова спроба Комуністичної партії Китаю адаптувати пропаганду до цифрової епохи. Нещодавно ця програма стала найбільш популярною у App Store в Китаї, а також вибралася у топ в магазинах додатків для Android.

Видання зазначає, що така популярність програми не випадкова. Після її виходу відділам комуністичної партії доручили слідкувати за тим, чи користуються члени партії додатком. 

Програма «Вивчення великої нації» був створений урядовим Відділом реклами. ВВС наголошує, що це центральний орган пропаганди у Китаї.

У додатку можна прочитати новини та інформацію про останні рішення голови КНР Сі Цзіньпіна. Також є розділ «Цитати Сі Ціньпіна» і тест, де користувачам пропонують перевірити свої знання щодо його політичних заяв.

За проходження цих активностей користувачі отримують бали, які в подальших версіях додатка можна буде обміняти на подарунки. Крім того, вони можуть бути бонусом у резюме для роботодавців і самої комуністичної партії.

У програмі можна вести свій календар, писати друзям чи робити відеотрансляції.

За останні роки комуністична партія Китаю записала патріотичну реп-пісню, ток-шоу і створило гру для смартфонів, яка орієнтована на молодь.

ВВС нагадує, що під час Культурної революції у Китаї обов’язковим було носити з собою «маленьку червону книгу» з цитатами тодішнього лідера країни Мао Цзедуна. Нині, на думку видання, влада Китаю намагається зробити її аналог для гаджетів.

Раніше «Детектор медіа» писав, як Китай цензурує інтернет-мережу на своїй території. У цій країні заблоковані Google, Facebook, зображення Вінні Пуха і словосполучення «сісти в літак».

Источник: 
PRпортал