Українці виконують неймовірну роботу по боротьбі з дезінформацією – керівниця USAID

Керівниця агентства США з мінародного розвитку USAID Саманта Пауер відзначила активну роботу України з боротьби дезінформацією, на яку Росія витрачає величезні ресурси. Пр це вона сказала, відповідаючи на питання шефредактора UATV Олексія Мацуки у польському Жешуві, де телеканал «Дом» висвітлює візит президента США Джо Байдена.

Як сказала Саманта Пауер, Центр протидії дезінформації виконує значну роботу.

«Не дивлячись на війну, українці виконують неймовірну роботу по боротьбі з дезінформацією, – прокоментувала керівниця USAID. – Ми знаємо, що це частина гри Путіна. І ми підтримуємо організації, що борються з дезінформацією чимало років. В тому числі, й державний Центр протидії дезінформації. Зараз їм треба боротися з цією дезінформацією швидше і швидше в реальному часі».

Як запевнила Саманта Пауер, агентство США з мінародного розвитку готове надалі підтримувати інформаційну оборону України.

«Ми підтримуємо і постачаємо ресурсами ці зусилля, і не тільки в Києві. Оскільки це теж критичний компонент для перемоги у війні. Правда: Україна не хоче цієї війни. Світ не вірить всій цій російській дезінформації. Світ знає, що робить Росія, що причин для цієї війни немає. Це жорстоке насильство, що не має сенсу, – сказала керівниця USAID. – Світ знає, що все що сказав Путін про денацифікацію, загрози з боку України, це все нісенітниця. […] Але ми також знаэмо, які величезні ресурси Путін вкладає в брехню і в її поширення в світі. Ми маємо бути сильними в боротьбі з цією дезінформацією».

Источник: 
PRпортал