У Лондоні на "танку" возили величезне еротичне опудало Путіна-загарбника

У столиці Великобританії відбулися масова хода та протести із сутичками.

У ніч Гая Фокса - маска цього персонажу є символом комп'ютерних хакерів - сотні протестувальників вийшли на вулиці Лондона, аби пройтися до парламенту й Букінгемського палацу. Але замість цього - тільки побилися із поліцією. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Напередодні британці згадували про спробу висадити в повітря будівлю парламенту, яку хотів влаштувати Гай Фокс ще в далекому 1605 році. Цього ж разу організатори ходи планували влаштувати марш і проти нинішньої офіційної влади.

З боку учасників демонстрації в бік поліції полетіли пляшки, почалася штовханина, утім представники влади швидко взяли ситуацію під контроль. В Лондоні пройшла акція протесту "Марш мільйонів масок"   Вулицями Лондона пройшла костюмована колона із запаленими факелами. Також везли на "танку" опудало, що дуже схоже на президента Росії Володимира Путіна. Він був майже голим – лише в еротичних салатових трусах.

Про це пише AFP. Таким чином британці "помстилися" президенту РФ через його агресію проти України. Крім того, 10-метрове опудало зробили і на Жозе Мануеля Бароззу, який ще донедавна очолював Єврокомісію. Жителі Британії нарікають на екс-єврочиновника через проект бюджетю ЄС, що викликав нещодавно хвилю суперечок та невдоволень.

Источник: 
PRпортал