Тягнибок знає, що АП уже на 26 серпня хочуть оголосити дострокові вибори до ВРУ

В Адміністрації Президента планують оголосити проведення дострокових парламентських виборів на 26 серпня. Підстава – відсутність коаліції.

Про це лідер ВО «Свобода», народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок заявив в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK, - повідомляє PRпортал

«Тема виборчого закону насправді дуже важлива. Це була одна з вимог Майдану і не просто ухвалити закон за пропорційною системою за відкритими списками, а це один з найважливіших стовпів проти впливу олігархів на владу. Той закон, який існує зараз 50/50, дуже вигідний для олігархів для проведення в наступний парламент своїх служок. Саме тому теперішня влада, яка є олігархічною, не хоче змінювати законодавство. Коли ухвалили у першому читанні виборчий кодекс влада була спантеличена», – відзначив політик.

Крім того, пан Тягнибок розповів, що за його інформацією, в Адміністрації Президента думають як зробити так, аби виборчий кодекс не проголосували в другому читанні і в цілому. Крім того, там прораховують кілька моментів, як залишитися при владі.

«Я чув інформацію, що вже 26 серпня хочуть оголосити проведення дострокових парламентських виборів. Підстава – відсутність коаліції. Це свідчить, що ми живемо в державі, де незаконний парламент», – вважає екс-нардеп.

За його словами, у квітні виповниться два роки з моменту, відколи не існує коаліції.

«Влада хоче скористатися правом Президента розпускати парламент таким чином, щоб вибори провести у серпні. Ви собі уявляєте проведення виборчої кампанії у липні. Це є супер можливість застосування адміністративного ресурсу», – переконаний Олег Тягнибок.

Також Тягнибок звернувся до влади, аби вона розрустила парламент зараз, щоби вибори відбулися в кінці травня. 

Источник: 
PRпортал