Студенти МДУ протестують проти проведення фестивалю на честь річниці анексії Криму

У Москві біля станції метро «Університет» відбувся пікет студентів МДУ, які виступили проти проведення масових заходів на честь приєднання Криму поруч з гуртожитками головної будівлі університету, передає PRпортал.

«Ми хочемо, щоб територія МДУ була під контролем студентів, щоб вони могли погоджувати разом з адміністрацією університету фестивалі», - розповіла журналістам один з організаторів пікету Валентина Дехтяренко, студентка другого курсу факультету журналістики.

Раніше організатори пікету направили петицію президенту Росії Володимиру Путіну, меру Москви Сергію Собяніну і ректору МДУ Віктору Садовничому. У ній ініціативна група університету також зажадала обмежити проведення культурно-масових заходів поряд з навчальними корпусами і гуртожитками МДУ, в яких проживають 6,5 тисячі студентів, тому що шум від установки і розбирання конструкцій, музика на фестивалях, піротехніка і тимчасові огорожі створюють незручності. У петиції також говориться, що «найбільшу соціальну напруженість» викликає фестиваль «Весна» на честь річниці приєднання Криму. За словами авторів звернення, він «має політичний підтекст, що не відповідає концепції університету «поза політикою». 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment