Столичний метрополітен відкрив сторінку в Instagram

Відсьогодні київська підземка запустила офіційний аккаунт у мережі Instagram. На сторінці kyivmetrogram можна буде побачити фото як щоденного життя підприємства, так і найпотаємніших куточків, де не ступає «нога пасажира», повідомляє прес-служба.

Перші роботи створила група талановитих українських інстаграмерів у рамках ініціативи #empty.

«Ми раді, що метро відкрило двері нашому проекту і наші фолловери отримали можливість подивитись фото його цікавих локацій», – сказав координатор Валентин Малиновський.

Переглянути створені зображення можна за хештегом #emptykyivmetro.

У метрополітені переконані, що Instagram підземки буде цікавим для пасажирів.

«Це ще один вектор наших соціальних ініціатив, який дозволить показати нові сторони роботи підприємства», – вважає начальник столичної підземки Віктор Брагінський.

Нагадаємо, що за останній рік у київському метро було реалізовано чимало творчих проектів. Зокрема, відкрито зображення  «3D сцени на «Театральній», полички буккросингу на станціях «Політехнічний інститут» та «Золоті ворота». Остання також стала своєрідною арт-галереєю, де уже було проведено більше чотирьох виставок.

Для повідомлень про зміни в роботі пасажири можуть підписатися на Twitter підприємства, а про найцікавіше читати не лише на офіційному сайті, а й на сторінці у мережі Facebook.

Источник: 
PRпортал