Радник Порошенка про "95 квартал": "Почуття міри Зеленському явно бракує"

Радник Президента Петра Порошенка Олег Медвєдєв розкритикував "95 квартал", який, у свою чергу, розкритикував Главу держави за невиконання обіцянок. На своїй сторінці у фейсбук спічрайтер написав: "Я розумію, що "Вечірній квартал" - це улюбленці країни. І я за політичний гумор. Та вважаю, що статус цих гумористів такий, що в спинах мав би бути хребет, а не хорда".

"Жодні новини на жодному каналі ще не навчилися так прислужувати власникам, як команда Зеленського". - стверджує Олег Медведєв.

За його словами "мають право не любити всіх політиків, але один виняток таки допускають. Єдиний позитивний політичний персонаж - власник каналу, де "Квартал" винаймає свій куток". "У кожного з нас є свій бос, але кожний сам визначає, наскільки глибоким має бути сервіс... Почуття міри Зеленському явно бракує", - написав Олег Медвєдєв.

«Я просто был шокирован вчерашним выступлением студии квартал 95 – смело, тонко... Это — честный юмор, позволяющий посмеяться не только над оппонентами и врагами, но и прежде всего над собой, — прокомментировал на своей страничке в Faсebook выступление соратник олигарха Геннадий Корбан. - С таким юмором всегда чувствуешь себя благополучнее, здоровее, врага можно загнать за Можай, а потом еще и поржать над ним».

Источник: 
PRпортал