Прокуратура Нидерландов опубликовала карту Украины без Крыма и части Одесской области

Прокуратура Нідерландів опублікувала карту України, на якій немає Криму та південної частини Одеської області. Проте згодом помилку виправили.

Карту розмістили на сайті прокуратури, пише Media Sapiens

Карта є частиною інфографіки про розслідування катастрофи літака МН17.

Зокрема, на карті відображається місце, в якому відбулося падіння повітряного судна.

Інфографіка на сторінці прокуратури в Twitter викликала обурення серед українських підписників, проте правоохоронний орган залишив її в початковому вигляді.

У свою чергу, посольство України в Нідерландах звернуло увагу Міністерства закордонних справ Нідерландів на відсутність Криму на мапі України в інфоргафіці, розміщеній у одній з новин на веб-сайті прокуратури Нідерландів. 

У МЗС пообіцяли зробити усе можливе з метою якнайскорішого виправлення «цієї прикрої помилки», про що йде мова в дописі посольства України в Нідерландах у Facebook.

«Щойно Посол О. Горін мав розмову з політичним директором МЗС Нідерландів Вімом Гейртсом, під час якої повідомив нідерландську сторону про відсутність Криму на мапі України в інфоргафіці, розміщеній у одній з новин на веб-сайті прокуратури Нідерландів», - йдеться в повідомленні.

Згодом стало відомо, що повідомлення, до якого було прикріплено помилкову інфографіку, на сайті прокуратури Нідерландів більше немає.

«Повідомлення, до якого було прикріплено помилкову інфографіку, на сайті прокуратури Нідерландів більше нема. Дякуємо нашим нідерландським друзям за оперативність у виправленні помилки! Також вдячні всім, хто звернув нашу увагу на цю проблему!», - йдеться у повідомленні.

 

 
Источник: 
PRпортал