Перший віце-спікер Геращенко затролила мера Львова Садового

Перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко вирішила потролити принципового лідера партії "Самопоміч", мера Львова Андрія Садового. 

"Звичайно, маємо всім миром допомогти меру Львова подолати проблему сміття у Львові і врятувати львівян від сміття. Це не дуже корелюється з децентралізацією, звичайно", - написала у себе на фейсбук Iрина Геращенко.

Вона вважає, що тепер "відповідальність за екологічне лихо в конкретному регіоні і невирішену десятиріччями проблему сміттєзвалища (мер більш натхненно займався формуванням своєі медіаімперіі і тд) тепер розділять президент і прем'єр".

"А як там " Самопоміч", дозволила звертатися до злочинноі влади? Сироід і Березюк не побачать в цьому узурпацію сміттєзвалищ і корупцію ? Не будуть проти? А то я переживаю", - іронізує перший віце-спікер і додала "до речі, " Самопоміч" делікатно мовчала про трагедію на сміттєзвалищі. Істерик, як навколо Кривого Рогу не влаштовувала. Семенченко з десантом туди не виіжджав. Не його тема..."  

Свій пост Ірина Геращенко закінчила тим, що "коаліція розгляне це питання і допоможе, бо львівян шкода в цій ситуаціі..."

Источник: 
PRпортал