Нардеп Чарвакова говорить про зрив позачергових виборів у Коцюбинському

Позачергові вибори селищного голови у смт.Коцюбинське (Київська обл.) можуть бути зірвані через відсутність кворуму в Ірпінській ТВК.

Про це ввечері 17 липня заявила нардеп від БПП Ольга Червакова повідомляє УП.

 

"Коцюбинське, вибори. Явка близько 40%... Ірпінська ТВК зриває кворум, бо на порядку денному - подання на заміну члена Коцюбинської ТВК від "Самопомочі". Один з членів ТВК по квоті цієї політсили голосує синхронно з "регіоналами" і партією мера Ірпеня "Нові обличчя" всупереч закону", - заявила вона.

За її словами, кворум в Ірпені зривають "Нові обличчя", "Опоблок", "Наш край", "Батьківщина" та "РПЛ". 

Червакова зазначила, що "Самопоміч" "вже 4 дні не може домогтися заміни свого члена".

"Про бездіяльність Ірпінської ТВК направлено скаргу до ЦВК. Центрвиборчком має право розігнати комісію Ірпеня, і для цього є всі підстави", - додала нардеп.

Як відомо, з 8 на 9 квітня депутати партії "Нові обличчя" захопили будівлю селищної ради у Коцюбинському, висловивши недовіру селищній голові Ользі Матюшиній. Представник цієї партії пояснював, що рада не працює вже півроку, а Матюшина ігнорує ініціативи депутатів "Нових облич", які складають більшість у раді, й поводиться скандально.

10 квітня в Коцюбинському відбулося народне віче, на якому люди зібрали 400 підписів до комітету Верховної Ради з питань місцевого самоврядування з вимогою розпустити селищну раду.

Источник: 
PRпортал