McDonald’s створив віртуальний літній табір

Два роки тому McDonald’s представив платформу Famous Orders, яка перетворювала улюблені страви знаменитостей у промо-акції меню. Концепція, яка допомогла збільшити продаж та мобільну активність під час пандемії, включає такі елементи, як спеціальні товари та ігри з контентом. Наприклад, активно рекламоване партнерство з K-pop групою BTS минулого року було підтримане динамічним контентом у додатку та капсульною колекцією одягу.

Табір McDonald’s, що відкривається 5 липня, ще більше розширює масштаби ідеї за межі одного виконавця, натомість він служить своєрідним музичним фестивалем з щотижневими виступами у додатку, які можна подивитися при мінімальній покупці на 1 долар. Кожен день до кінця місяця прив’язаний до певної акції: четверги присвячені випуску додаткових товарів, а неділі виступам таких музичних виконавців, як Blackbear, Omar Apollo, Bibi та хедлайнер Kid Cudi.

До такої ініціативи можна залучити більше людей у спокійний літній період, коли діти не ходять до школи і шукають розваг.

«McDonald’s — один із найдемократичніших брендів у світі, тому ми не лише прагнемо брати участь у культурі, а й знаходимо способи її створення», — заявив Тарік Хассан, директор McDonald’s USA з маркетингу та діджитал обслуговування клієнтів.

«Незалежно від того, що табір означав для вас у дитинстві, ця кампанія дозволяє вам відвідувати Табір McDonald’s, не збираючи валізи, органічно поєднуючи культуру та комерцію», — додав Хассан.

Досвід віртуального табору McDonald’s є ще одним свідченням того, що мережа ресторанів швидкого харчування розглядає свій мобільний додаток як ключ до завоювання сердець покоління Z. Віртуальні концерти та досвід набули поширення раніше під час пандемії, коли концертні майданчики були закриті через карантинні обмеження, але, схоже, вони залишаться, оскільки бренди та платформи просувають ідею метавсесвіту.

Источник: 
PRпортал