Instagram тестує функцію підтвердження віку за допомогою селфі

Instagram тестує нову систему, яка дозволяє користувачам підтверджувати свій вік за допомогою простого відео чи селфі.

 

Технологія використовує штучний інтелект для сканування зображень та оцінки віку людини, і тільки якщо вона вважає, що користувачеві не менше 13 років, він може створити обліковий запис.

Попередню систему міг обманути будь-який кмітливий підліток. Тому було вжито двох нових заходів для забезпечення безпеки підлітків.

 

По-перше, це нова розробка штучного інтелекту для розпізнавання облич. Система була розроблена Yoti, де зображення облич відправляються і ретельно вивчаються на основі рис особи, які є в інших людей того ж віку в базі даних. У Yoti, однак, є проблема упередженості за статтю та тоном шкіри, яка впливає на визначення віку людини.

По-друге, це система «соціального ваучера», в якій користувачам потрібно буде залучити двох друзів віком від 18 років, щоб підтвердити свій вік через форму запиту. Ідентифікатори або права водія також повинні бути завантажені для підтвердження. Instagram заявив, що посвідчення особи зберігатимуться лише у його власній базі даних і будуть видалені через 30 днів.

Користувачам не доведеться турбуватися про те, що їхня особистість відстежується, оскільки ШІ може лише перевіряти вік і не може розпізнавати користувача, повідомляє Instagram.

Однак цього може бути недостатньо, щоб розвіяти побоювання деяких користувачів щодо безпеки. Так само, як легко підробити офіційну дату народження у старій системі, підлітки можуть показати на камеру обличчя свого старшого друга замість свого.

Instagram намагається заборонити доступ до певних областей програми не лише підліткам, а й дорослим. Розділяючи ці дві групи, соцмережа також забороняє дорослим обмінюватися повідомленнями з неповнолітніми. Тим не менш, чи може колись бути ідеальний спосіб захистити підлітків в Інтернеті?

Источник: 
PRпортал