"Х*й Вам, а не дороги": активісти Полтави по-серйозному тролять Мамая

Активісти громадської організації "Відродження Полтави" влаштували масову акцію протесту проти політики діючого мера Олександра Мамая.

На вулицях міста вони розмістили грізні знаки, щоб привернути увагу жителів до проблеми стану доріг.

Як розказав голова організації Сергій Чередніченко, з приходом на посаду мера Мамая, стан доріг Полтави різко погіршився, для їх ремонту нічого не робилось. Всього провелось три хвилі такої акції. Спочатку активісти просто розміщували таблички в "знакових" ямах міста, але не пройшло й години, як комунальні служби прибирали їх. Після цього активісти вийшли з пікетом та перекрили одну із вулиць.

Щоправда, одну із доріг, де раніше стояла табличка, все-таки було відремонтовано та зроблено це, звичайно ж, напередодні виборів.

За словами Сергія, Мамай відзначається "відмінним" знанням правил дорожнього руху. Активісти неодноразово фіксували нахабні порушення зі сторони міського голови, який щоразу відмазується, що за кермом авто був не він, а його водій.

Також Чередніченко пригадав феноменальну здатність Олександра не виступати на камеру без суфлера.

Організація часто проводить "виховну роботу" із мешканціями міста, роз'яснюючи всі "заслуги" мера та закликають "врятувати Полтаву від Мамая".

Источник: 
PRпортал