Голлівудська зірка Дженніфер Лоуренс відмовилася говорити з російськими журналістами – ЗМІ

Голлівудська акторка Дженніфер Лоуренс, яка зараз активно бере участь у показах трилера "Мама!" її бойфренда, режисера Даррена Аранофскі, принципово відмовила в інтерв'ю російським журналістам.

Сталося це у Лондоні, перед прес-конференцією, яка була присвячена прем'єрі картини. Про інцидент розповіла брюссельська журналістка Жоель Лерер. Інформацію підтвердив і інсайдер виданню "Афіша Daily", пише ТСН

За словами Лерер, коли російські журналісти приїхали, аби поспілкуватися з акторкою, їм дали зрозуміти, що Лоуренс не відповідатиме на їхні запитання. Представників російських ЗМІ попросили залишити будівлю.

Зауважимо, що російську пресу заздалегідь попередили, що голлівудська акторка не має бажання з ними спілкуватися, проте кіностудія Paramount Pictures, яка займається промотуром фільму, пообіцяла вплинути на рішення акторки.

Щоправда, не вдалося:

"Про політичний характер офіційно ніхто не говорив, але ми запитали представника прес-служби студії, чи пов'язано те, що відбувається, з політичними причинами. Вона винувато посміхнулася і кивнула", - розповів інсайдер.

Про які саме "політичні причини" йдеться, прес-секретар не вточнила.

Нагадаємо, що у листопаді 2016 року зірка "Голодних ігор" Дженніфер Лоуренс написала есе про перемогу Дональда Трампа. Зокрема, акторка закликала співвітчизників думати довго і наполегливо про стан країни, а не звинувачувати інших у поразці Клінтон. 

Источник: 
PRпортал