Депутати спростовують поїздки до Москви

Народний депутат України Сергій Куніцин спростовував повідомлення народного депутатат Вікторії Сюмар про поїздки до Москви. PRпорталу він повідомив, що літав до Мінська до лікаря. А в Москві востаннє був у вересні 2014 року на з'їзді афганців. Крім того Сергій Куніцин заявив, що він в Росії небажана особа.  

Також не їздив до столиця агресора і Сергій Рудик. Він запевнив PRпортал, що у Мінську був в минулому році на святкуванні 25-заснування об’єднання українців Білорусії "Ватра" і і туди їздив потягом разом  з Головою Української Всесвітньої Координаційної Ради Михайлом Ратушним

А користувач Тарас Пісаржевський припустив, що єдиний у цьому списку представник партії "Батьківщина" Олексій Рябчин опинився, бо "тоді часто мотався в мордор на суд до Савченко, хай їй грець!"

Водночас, народний депутат України Андрій Артеменко підтверджує, що в останні місяці відвідував столицю Росії Москву. «Підтверджую, що був в Москві. Всі мої поїздки погоджені з керівництвом СБУ. На жаль, детальніше повідомити не можу», – заявив він. Втім, прес-секретар СБУ Олена Гетлянська заявила, що "Артеменко нічого з нами не погоджував"

 

Источник: 
PRпортал