Даниил Яневский ушел с "Громадського телебачення"

Журналист "Громадського ТВ" Даниил Яневский, которого решили наказать за отключение российской правозащитницы Татьяны Локшиной, заявил о своем увольнении. Об этом Яневский написал на своей странице в Facebook.

"Итак: прошу считать это сообщение заявлением о выходе из числа членов ГО "Громадське телебачення". Прошу в дальнейшем не связывать мое имя  ни с ГО "Громадське телебачення", ни с кем-либо из членов его программного совета. Спасибо всем за поддержку. Слава Украине! Слава украинским вооруженным силам!", - сказано в сообщении.

Интернет сообщество бурно отреагировало на уход Яневского, так, на своей страничке в Фейсбуке Александр Черненко написал, что хоть и "Громадське ТБ" старается работать за стандартами CNN, но не дотягивает к нему по материально-технической базе, а потеря колоритных ведущих может окончательно убить уровень канала:

"З приводу відсторонення Яневського від ефіру. Проблема в тому, що Громадське може і хоче працювати за стандартами СNN, але при цьому маючи матеріально-технічне забезпечення на рівні якоїсобласної ДТРК. Коли ти маєш красиву картинку, кореспондента в епіцентрі подій (особливо якщо епіцентр не в Києві) і топ-гостей, тоді можна говорити про стандарти. Сьогодні цінність і популярність Громадського є в авторському, часто суперечливиму, стилі ведучих і репортажів. Без нього Громадське - унилоє гавно. 
А взагалі стандарти в наших реаліях - річ відносна. Пам'ятаю, в часи Ющенка і РосУкрЕнерго в одному з ефірів дискутували представник ПР, Нашої України (з квоти Фірташа) та експерт, який (я знав точно) на зарплаті в РУЕ. От вам і баланс: влада, опозиція і незалежний експерт. Які ще питання?"

В свою очередь, некоторые активисты и вовсе предлагаю устроить бойкот "Громадському":

"Поки не вибачаться всією редакційною радою. Громадське ПНХ.
Бойкот громадському! Слава Яневському!

Від сьогодні не дивлюсь @HromadskeTV протягом трьох місяців, всього вам найкращого...................................."

Источник: 
PRпортал