Білоруські хакери висунули Лукашенку ультиматум

Якщо у неділю, 13 вересня 2020 року, силовими органами буде затримано бодай одного протестувальника чи протестувальницю білоруське об'єднання "Кібер-партизани" погрожує зупинити роботу критично важливих для країни і влади серверів
 

Про це йдеться у їхній заяві, котру опубліковано в Telegram, передає Еспресо.TV.

"Якщо 13.09.2020 року затримають хоча б одного протестувальника, то Білорусь забуде що таке податки до того моменту, доки арешти не припиняться і Лукашенко не залишить свою посаду. Інакше, буде дуже боляче", - зазначається у зверненні.

Також вони вимагають від Лукашенка "особисто повинні вийти з гучномовцем з палацу Незалежності і вибачитися перед білоруським народом".

Інакше хакери погрожують припиненням роботи електроенергетичної, податкової та банківської систем Білорусі й проблеми з національною валютою та рахунками команди президента.

"Олександр Григорович, ми звертаємося особисто до Вас.

Буде дуже боляче, спочатку податкова система ляже, потім електрика в країні закінчиться, потім банківська система ляже... Воно вам треба?

Ви так дбаєте про своє оточення... Без проблем, ми здатні і (білоруський - ред.) рубль вбити і почати рахунки ваших близьких друзів блокувати", - стверджують "Кібер-партизани".

Источник: 
PRпортал