Балога програв Закарпатську обласну раду

Завершилася сьогоднішня найскандальніша за всю історію Закарпаття установча сесія обласної ради, пишуть Новини Закарпаття.

«Ширка», яку створив Віктор Балога з «Єдиного Центру», КМКС та «Батьківщини» не змогла обрати головою ради запропонованого ЄЦ-ом представника партії «Батьківщина» Олександра Каменяша. З тих 34 депутатів, які брали участь в голосуванні, 1 був проти, 1 утримався та 32 за, такий результат не є результативним, відповідно, вибори провалилися.

Фактично Віктор Балога програв обласну раду, так як його креатуру на її голову не обрали. «Злі язики» подейкують, що за позитивне голосування «чужі» депутати отримали по 100 тисяч доларів. Хто «злив» голосування - в Мукачеві зараз намагаються встановити, але ті люди «не послухалися» самого «графа», який до виборів заявляв, щоб виборці не брали гроші та голосували по-совісті.

Нагадаємо, що голосування проходило навіть тоді, коли мінери шукали вибухівку в залі засідання, так як до міліції поступив дзвінок про замінування будівлі обласної ради. 

Ще досить цікавий факт - Балоги настільки були впевнені в перемозі, що навіть букети квітів переможцю з Мукачева відправили,але коли зрозуміли, що програють "замінували" будівлю. 

Наступне засідання ради має відбутися у вівторок. 

Источник: 
PRпортал