Активісти у Києві провели «акцію ганьби» для глядачів російського фільму «Ёлки 1914»

Активісти громадянського руху «Відсіч» та волонтери на вході до одного з київських кінотеатрів вистелили «криваву доріжку» для відвідувачів фільму «Ёлки 1914». Вони переконані, що показ російського кіно в Україні фінансує російську армію, яка воює проти українських військових на Донбасі, повідомляє «Громадське ТБ».

На знак протесту активісти перевдяглися у «ватники», роздавали гільзи від набоїв та дякували глядачам, які «в новорічну пору не забувають підтримуваним терористів Донбасу у війні з Україною». На плакатах були гасла «А ти подарував російському солдату кулі під ялинку на Новий Рік?» та «Сходив на Ёлки - вбив українського солдата».

Як повідомляє кореспондент «Громадського ТБ», на сеансі фільму у кінотеатрі було близько 20 глядачів. Щоб вони могли пройти, охорона перекрила вхід від активістів.

 

 

Нагадаємо, частина членів Експертної комісії з питань розповсюдження та демонстрування фільмів при Державному агентстві України з питань кіно виступає за заборону на період військової агресії та окупації всього російського кіно. Про це заявив член Експертної комісії, член руху «Відсіч» Сергій Оснач під час дискусії «Україна: кіно без цензури. Виробництво. Дистрибуція. Прокат» 19 грудня.

Источник: 
PRпортал