У Луцьку кандидат в депутати «присвоїв» собі ремонт дворів

Кандидат в депутати Луцької міської ради від Партії регіонів Аркадій Яворський заявляє, що ремонт прибудинкових територій в межах виборчого округу № 10 у Луцьку проходить «за його сприяння», хоча насправді гроші на це виділив обласний бюджет з ініціативи Луцької міської ради. 

Про це заявив голова Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина» Сергій Григоренко. 

Нагадаємо, Ще раніше Григоренко заявляв: Аркадій Яворський поширює неправдиву інформацію, що нібито за його сприяння триває ремонт асфальтового покриття у дворі на вулиці Грушевського,1. «Але за нашою інформацією, це робиться за кошти обласного бюджету, і Яворський немає до того ніякого стосунку. Це нахабна брехня і введення в оману виборців», - заявив Григоренко. 

Григоренко додав, що від виборців його політичній силі стало відомо: Яворський «приписує собі заслуги» ремонту ще одного двору – на вулиці Гулака-Артемовського,7. «Припускаємо, що Яворський міг «хизуватися» ремонтами й у інших дворах, що робляться зараз на території виборчого округу.

Сергій Григоренко каже: «Насправді, як ми й заявляли раніше, це нахабна брехня. Ремонти проводяться за кошти обласного бюджету з ініціативи Луцької міської ради. Доказ цьому – документ, який є у нашому розпорядженні. 
 

Источник: 
PRпортал