"Свобода" відкриває своє представництво при ЄС

Учора, 29 серпня, у Брюсселі (Бельгія) лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок разом із депутатами фракції ВО «Свобода» у Верховній Раді України Олегом Осуховським, Ігорем Кривецьким та керівником Міжнародної служби націоналістичної партії Тарасом Осауленком відвідали європейський діловий центр Атріум (Rue de la Science, 14b),

Саме тут із вересня цього року розпочне роботу представництво Всеукраїнського об’єднання «Свобода» при Європейському Союзі, інформує прес-служба «Свободи» та сайт Вголос

Очолюватиме представництво ВО «Свобода» при ЕС свободівець Анатолій Осуховський. Зокрема, він здійснюватиме відповідну роботу з координації зі штаб-квартирою партії в Києві. Про цю подію лідер українських націоналістів оголосив на спільному брифінгу голів українських опозиційних парламентських партій, що відбувся в рамках їхніх зустрічей з єврокомісаром Штефаном Фюле в Європейській комісії.

«Представництво покликане здійснювати поширення серед европейської спільноти правдивої інформації про програмні засади та діяльність «Свободи». Воно сприятиме спростуванню наклепів щодо цілей українських націоналістів та штучно створюваного негативного образу об’єднання. Окрім цього, ми налагоджуватимемо контакти партії з Европейським парламентом, Европейською Комісією, Парламентською асамблеєю НАТО та иншими европейськими інституціями», – пояснив Олег Тягнибок.

За словами лідера «Свободи», на представництво партії у Брюсселі буде покладено роботу з організації та проведення заходів на кшталт фотовиставок, презентацій книг на українську тематику тощо. Представництво «Свободи» також здійснюватиме зв’язки з європейськими засобами масової інформації та забезпечуватиме організаційне й інформаційне сприяння депутатам від ВО «Свобода» під час їхнього перебування у Брюсселі для участі в роботі європейських організацій.

Лідер українських націоналістів підкреслив, що відкриття офісу у Брюсселі свідчить про європейське спрямування діяльності ВО «Свобода» та серйозні наміри в підтримці розвитку стосунків між Україною та ЕС.

Источник: 
PRпортал