Медведчук створює "російську фракцію"

Найближчим часом у ВР з'явиться "російська фракція". Її очолить регіонал Нестор Шуфрич. Про це на свої сторінці у Facebook написав ведучий "5 каналу" С Вятослав Цеголко, повідомляє УНН.

"Сьогодні на фракції ПР Шуфрич влаштував демарш, заявивши, що не відмовчуватиметься, коли йдеться про історичний вибір України. Шуфрич виявляється за Митний Союз. Не на камеру регіонали кажуть, у групу Шуфрича може увійти близько двадцяти членів фракції. Навряд чи вони здатні перешкодити підписанню Угоди про Асоціацію. Але ці люди працюють на перспективу 2017. Уже працюють", - написав Цеголко.

Нагадаємо, експерти стверджують, що головне протистояння в парламенті буде відбуватися всередині більшості - серед прихильників і противників євроінтеграції, вважають. А в Партії регіонів не виключають зміни конфігурації у Раді і створення нових фракцій і груп.

За данними PRпортал, ідея створрення російської фракції належить В.Медведчуку.Також в співпраці помічені В.Колісніченко та О.Царьов ,які останнім часом зробили ряд заяв проросійського змісту ,які йдуть всупереч євроінтеграційним курсам.

На першому засіданні фракції Партії регіонів,яке відбулось після літніх канікул,Колісніченку та Царьову винесли догану  за їхні висловлювання, хоча, як стверджують джерела PRпорталу, мета соратників Медведчука - створення проросійської групи  всередині партії або домогтися їх виключення і утворення окремої фракції.
 

Щодо останньго Медведчук вже зробив пропозиції про вхід до такої фракції багатьом позафракційним депутатам.

 

Источник: 
PRпортал