Виборці не задоволені Катеринчуком і просять його піти

Виборці окргу №13, що на Вінничині не задовлені обраним депутатом. Від цього округу до Верховної Ради обрано Миколу Катеринчука. Політика вони називають "замозакоханим", "словоблудом" та "базікалом". Відкрите звернення вони опублікували на сайті Вінницькі новини.

"28 жовтня 2012 року, ми, жителі Козятинського, Калинівського та Хмільницького районів, раділи перемозі Миколи Катеринчука, бо вірили, що він дійсно вболіватиме за своїх виборців та виконає хоч десяту частину своїх передвиборчих обіцянок. Однак помилилися, бо наш депутат виявився зрадливим базікалом, - йдеться у зверненні.

Мешканці Хмільника та Козятина пишуть: "Розчарування та відчуття того, що нас пошили в дурні - це єдине, що можна сказати за рік депутатства нашого обранника Миколи Катеринчука. Ми стали розмінною монетою столичних амбіцій самозакоханого політика. Якщо Катеринчук планував йти в мери Києва, то навіщо морочив нам голови, обіцяв турботу та опіку кожній пенсіонерці?"

"За рік депутатської діяльності Катеринчук приїздив лише один раз і то в супроводі журналістів та помічників, котрі носили за ним портфель, - стверджують підписанти звернення. - Але ми його обирали не перед камерами позувати, а допомагати нам боротися за свої права".

Найбільше виборців обурило, що коли вони штурмували в Козятині відділ міліції за покривання на злочинців, то "Катеринчук не спромігся навіть приїхати, навіть помічника свого не прислав....".  "Чому Катеринчук піариться на Врадіївці і чому не захищає нас, своїх виборців? Чому Катеринчук не захищає жертв закатованих міліцією людей в своєму окрузі? Чому Катеринчук не з'являється на окрузі? Яке він має право називатися народним депутатом, коли про своїх виборців банально забув?", - задають питання виборці.

"Ми шкодуємо, що не можемо відкликати народного депутата Миколу Катеринчука, нам такий представник у Верховній Раді не потрібен. Ми повірили цьому політику, а він нас зрадив заради примари великої посади в столиці", - йдеться у зверненні і констатують, що "краще було підтримати земляка, самовисуванця Петра Юрчишина, а не зірку телеефірів та красномовного словоблуда Катеринчука".

Насамкінець виборці побажали Миколі Катеринчуку "успіху на київських виборах". Але впевнені, що киянам не потрібен міський голова "який зрадить їх за першої ж можливості".

Під зверненням зазначено прізвища 15 людей з Хмільника, Козятина та Калинівки. 

Источник: 
PRпортал