Зеленський має обрати між незалежністю країни та власним рейтингом

Україна програла інформаційну війну за голови свого населення. Половина українців втомилась від війни настільки, що готова на мир за будь-яку ціну. Але у нашому випадку це означає поразку.

Про це в коментарі для Gazeta.uaговорить політолог Віктор Таран.

"Левова частка тих, хто підтримує ідеї автономії окупованих територій, живуть у східному та південному регіоні. Саме вони першими потраплять під наступну хвилю російської агресії, якщо вона буде. Це синдром колективного самогубства", - вважає експерт.

На його думку, як тільки ми почнемо прямі переговори з так званими ЛНР та ДНР, світ скасує антиросійські санкції.

"Нам усіма силами будуть "втюхувати" окуповані території назад і вимагати, щоб ми відновлювали їх власним коштом. Це великий економічний тягар для держави.

Якщо підемо цим шляхом, Україна перетвориться на сіру зону між ЄС та Росією. Почнеться економічна стагнація, не зможемо розвиватися. Країна, яка не може захистити себе та бути повноцінним гравцем, стає політичною жертвою.

Виборці Володимира Зеленскього вимагаються від нього переговорів з маріонетковими республіками. Якщо він піде на це - можемо втратити державу. Має обрати між незалежністю країни та власним рейтингом", - додає Віктор Таран.

Більшість українців згодні надати автономію окупованим територіям, щоб вирішити конфлікт. Цю ідею підтримують 40% громадян.

Про це свідчать результати соцопитування центру "Соціальний моніторинг", Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка і Соціологічної групи "Рейтинг".

18,5% опитаних вважають, що треба ізолювати ці території та офіційно визнати, що їх неможливо найближчим часом повернути.

17% впевнені, що відновлення контролю України над окупованими областями можливе тільки воєнним шляхом, а отже треба продовжувати бойові дії.

Источник: 
PRпортал