Як тролі Трампа обирали: Twitter опублікував архів з усіма меседжами кремлеботів

Twitter опублікував архіви з більш ніж 10 мільйонами твітів з 4 611 акаунтів зі "шкідливою" діяльністю, з них 3841 пов'язані з російською "фабрикою тролів", а решта 770 - з Іраном

Як йдеться у блозі соцмережі, цю інформацію вони роблять доступною "для забезпечення незалежних розслідувань", пише Еспресо.ТВ

Архів являє собою повний об'єм операцій впливу на платформі, що датується майже десятиріччям, включаючи послідовні спроби Росії принизити Гілларі Клінтон та спочатку нестійкий підхід до Дональда Трампа, який в кінцевому підсумку перетворився на узгоджену його підтримку під час виборчої кампанії 2016 року.

"Буквально з дня, коли Клінтон оголосила про свою кандидатуру, вони напали на неї", - розповів Politico Бен Німмо, співробітник відділу по захисту інформації. "Але на боці республіканців, в перші дні, вони, здавалося, підтримували більш однієї конячки".

У день виборів твіти російських тролів майже рівномірно агітували за його перемогу, однак після повернулися до "змішаної тактики".

Німмо сказав, що дослідження даних все ще перебуває на ранніх стадіях, але ясно, що велика частина орієнтованих на США твітів була спрямована на просте розпалювання конфліктів з політичних і соціальних питань, динаміку, аналогічну тій що вже було виявлено у Facebook.

Аналітики сподіваються, що хоча опубліковані дані можуть і не змінити теперішню політичну ситуацію США, але допоможуть завадити  орді "тролів" здійснювати вплив на майбутні виборчі кампанії. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 10 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.