Я голосую за "зрадника і злочинця"...

Гриценко знову виступив на проросійському каналі Ньюз Ван.

Тепер з погрозую посадити Порошенка за його злочини.

Ані доказів чи конкретних звинувачень він не привів.

Дослівно сказав, що "Я повторюю: хай Петро Олексійович знає, що там, де він порушив закон, де його злочинна діяльність і злочинна бездіяльність завдала країні тяжких наслідків".

Тобто Безвіз, евроінтеграцію, збільшення ВВП, збільшення видатків на армію в рази, навіть у порівнянні з деякими країнами ЕС, збільшення мінімальних зарплат і пенсій, децентралізацію і т.д. - все це крайнє тяжкі наслідки.

Гриценко довго був при владі і відбув три терміни на посаді Міністра Оборони.

І це не за Гриценка ми закріпили в законі нашу ціль вступ України до ЕС та вступ України до НАТО, не за Гриценка поставили до Армії нові види озброєння, підвищили платню військовим.

Все це було зроблено за каденцію "зрадника і злочинця" Порошенко.

І щось в середині говорить мені, що голосуватиму я не за проросійську та гожу Тимошенко і не за полковника Гриценка, який вміло розпродавав землю військових містечок, а за "зрадника і злочинця".

Бо інакше, Україна втратить ті надбання кривавих чотирьох років національно-визвольної боротьби.

Бо коли прийдуть Тимошенко чи Гриценко, то про мовні закони можна буде забути, про Томос можно буде і не мріяти, а сподівання вступу до НАТО та ЕС поховати.

А як говорить сам Гриценко:"Не за те Майдан стояв". Хоча він і не знає за що, бо як сам зізнався, що поїхав тоді у відпустку.

То ж тепер, людина яка замість Майдану обрала пляж, а під час війни так і не з'їздила на фронт, просто морально підтримати солдат, бодай розмовою, збирається садити Головнокомандуючого, який і на передову їздив і Путіна не раз публічно називав злочинцем і закони підписав такі, що відкинули Україну від РФ стратегічно.

І все це оголошується з проросійського каналу.

Бідна Україна, скільки ж ти ще зможеш терпіти цю насмішку та блюзнірство?

Мирослав Гай
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

4 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.