"Вогонь і лють: у Білому домі Трампа". У США публікують сенсаційну книгу про президента і його оточення

Публікація витягів з книги відомого американського журналіста Майкла Вулффа "Вогонь і лють: в Білому домі Трампа" (Fire and Fury: Inside the Trump White House) викликала справжній фурор в США.

Уривки з'явилися в журналі New York Magazine в середу, 3 грудня, і одразу ж стали справжньою сенсацією по обидві сторони Атлантики.


amazon.com 
Обкладинка книги Майкла Вулффа
У витягах книги, яка надійде в продаж 9 січня, зокрема, розкривається секрет дивної зачіски глави Білого дому, жах його дружини Меланії від ролі першої леді і президентські амбіції його дочки Іванки.

В адміністрації Трампа вже назвали "Вогонь і лють" "сміттєвим таблоїдним читвом". Прес-секретар президента Сара Сандерс зазначила, що в книзі містяться "брехливі розповіді, що вводять в оману людей, у яких не було ні доступу, ні впливу на Білий дім".

Чизбургер в ліжко і страх отруєння

У своїй книзі Майкл Вулфф пише, що Трамп дуже багато часу проводив зі своїм вже колишнім радником Стівом Бенноном, якого тепер через ЗМІ називає "зрадником".

Разом вони вечеряли ледь не щовечора. Якщо ж з якоїсь причини цього не відбувалося, то Трамп волів проводити вечір у ліжку з чизбургером. Часто в такі моменти він дивився випуски новин одразу на трьох телевізорах і одночасно з цим у телефонних розмовах зі своїми друзями "полоскав" ЗМІ.


Reuters 
Стів Беннон
Вулфф також пише, що в перші дні після вступу на посаду Трамп розпорядився поставити замок у свою спальню, що суперечить жорстким правилам Секретної служби, а також міг дозволити собі накричати на покоївок, які приходили прибирати в його кімнаті. "Якщо моя сорочка на підлозі, то це тому, що я хочу, щоб вона була на підлозі", - цитує журналіст слова глави Білого дому.

Трамп забороняв персоналу торкатися своїх речей, в особливості – зубної щітки. Президент, як пише Вулфф, сам міняв постільну білизну і лише говорив покоївкам, коли її можна забрати.

Це, як зазначає журналіст з посиланням на кілька джерел, пов'язано зі страхом Трампа бути отруєним.

Секрет зачіски Трампа

У книзі також відкривається завіса таємниці над дивною зачіскою американського лідера. Як пише Вулфф, розкрила її донька президента Іванка Трамп в розмові зі своїми друзями.

Reuters
Глава Білого дому раніше переніс косметичну операцію. Вона передбачає видалення облисілих ділянок шкіри і "підтягування" на їхнє місце тих, на яких росте волосся.

При цьому після операції частково лиса маківка Трампа оточена кучерявими волоссям спереду і по боках. Волосся спрямоване таким чином, щоб зійтися в центрі, потім вони зачісуються назад і фіксуються гелем.

"Колір [волосся], який багатьом здається смішним, вона [Іванка] пояснює дією засобу під назвою Just for Men – що довше він залишається [на волоссі], то темніший колір. Нетерплячість [президента] і призвела до того, що у волосся Трампа помаранчевий відтінок", - зазначається в книзі.

Президентські амбіції Іванки

З уривків книги Вулффа також стало відомо про те, що старша дочка Трампа – Іванка – має серйозні президентські амбіції. Журналіст зазначає прекрасні ділові якості жінки.


Reuters 
Іванка Трамп
"Для Іванки це все – зміцнення торгової марки Trump, президентська кампанія, а тепер і Білий дім – всього лише бізнес", - зазначається в книзі.

Вулфф пояснює, що Іванка і її чоловік, радник президента Джаред Кушнер, почали працювати у складі адміністрації в надії на її подальше кар'єрне зростання.

"Між собою пара домовилася: якщо в майбутньому з'явиться можливість, вона буде балотуватися в президенти", — пише журналіст, не виключаючи, що "першою жінкою-президентом буде не Хілларі Клінтон, а Іванка".

Сльози Меланії і "примари" Трампа

Вулфф у своїй книзі також стверджує, що Дональд Трамп зовсім не розраховував виграти президентські вибори, а їм рухав винятково  холодний розрахунок.

"Одразу після програшу Трамп став би і неймовірно відомим, і мучеником Клінтон", - пояснює журналіст. При цьому у виграші залишився б не тільки він. Дочка Іванка і його чоловік перейшли б до рангу "міжнародних знаменитостей", а Стів Беннон де-факто став би лідером так званого Руху чаювання.

Коли ж оголосили результати виборів президента, як пише Вуллф, Трамп виглядав так, ніби "побачив примару". А його дружина Меланія проплакала весь вечір, стверджує журналіст з посиланням на декількох очевидців.

"Меланія була в сльозах, і зовсім не від щастя", - резюмував Вуллф.

Нагадаємо, навколо Дональда Трампа розгорівся черговий скандал через можливий вплив Кремля на вибори президента США. На цей раз колишній радник глави держави Стів Беннон у своїй, ще не опублікованій, книзі назвав зустріч між сином Трампа і групою росіян напередодні виборів "зрадою". Відповідь Трампа опублікувало видання The New York Times.

"Стів Беннон не має нічого спільного зі мною чи моїм президентством. Коли його звільнили, він не тільки втратив роботу, а втратив розум. Стів був працівником, який працював на мене після того, як я вже виграв, перемігши 17 кандидатів. Які, як вважалося, були найбільш талановитими з усіх, кого за всі часи збирала на полі Республіканська партія. Тепер, коли він сам по собі, Стів дізнається, що перемагати не так легко, як це здається", - сказав він.

 

ТСН

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

7 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.