Саакашвілі допомагає адвокат російських олігахів?

Усі, певна річ, бачили фото радісного екс-ведучого теле-шоу на каналі ЗІК, екс-голови ОДА, екс-президента Грузії, не громадянина М.Саакашвілі в аеропорту Амстердама, куди він швиденько телепортувався з Польщі. Переважно всі обговорювали радісну фізіономію Саакашвілі, мовляв, він не надто засмучений депортацією з України. А мене зацікавила інша постать, того солідного чоловіка, який іде поряд з негромадянином Саакашвілі. Саме до нього Саакашвілі так запопадливо посміхається тадріботить слідом, а той зверхньо й незворушно йде через термінал.

Особу було підтверджено дуже швидко, оскільки ця постать вельми знана в правничих і не тільки колах. Ним є скандальний правник дехто Оскар Хаммерштейн (Oscar Hammerstein). Про нього багато писали в російськомовній пресі Голландії та сусідніх країнах. Він традиційно представляє інтереси деяких незаконослухняних громадян Росії й України та їхній незаконний бізнес у Нідерландах. Добре відома справа фірми Blaustein, заснованої вихідцем із Сан-Петербурга. Вона легалізувала в ЄС чимало осіб, які прагнули набути робочі візи й право на перебування в Нідерландах. У цій справі адвокат надавав звинуваченій стороні консультації, які суперечать законодавству.

Його ще в 1990-их роках звинувачували й арештовували за те, що його діяльність виходила за межі правового захисту злочинців. Хаммерштейна звинувачували в відмиванні коштів для злочинців і наркоторговців. Того разу викрутився. Але ще не раз попадав у інші скандали. Завжди був умілим, цинічним та дорогим адвокатом. Одного разу ледве не попрощався з життям, коли був підірваний автомобіль, аналогічний до його власного. Всі експерти були переконані, що замах, у якому став калікою невинний громадянин, насправді був спрямований проти Хаммерстейна, який надто глибоко занурився в мафіозні розбірки. Ще він любив нахвалятися своїм бурхливим минулим, участю в гей-парадах і навіть тим, як заразився СНІДом. Дуже колоритна фігура, якраз до пари для крейзі Міхо.

Відомо, що адвокат з особливим задоволенням надає послуги громадянам Росії, представникам колишніх українських політичних еліт, у голландській пресі виникали підозри, чи не працює він із російськими спецслужбами та їхніми олігархами. Зараз Хаммерстейн веде справу Саакашвілі стосовно отримання ним права на проживання в Нідерландах за процедурою возз'єднання родин. Очевидно буде створювати правові передумови для набуття Саакашвілі громадянства ЄС. Чи не почуємо ми тоді, щось на зразок: "Король Нідерландів, канцлер Німеччини, президент Франції - бариги!"

Тарас Чорновіл

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.