Про фейки та «політичний» тиск

Є такий собі сайт, називається «Страна.ua”. Входить він у першу п’ятірку за кількістю відвідувань. І здавалося б, його власники і менеджмент мали б бути задоволеними успішним бізнесом і розвивали б його далі.

Ан ні. Час від часу навколо нього всілякі скандали. Як до речі і навколо радіо “Вести» та сайту «vesti-ukr.com”. Причому кожного разу менеджмент цих ресурсів стає в позу ображеного і кричить про політичний тиск і наїзди влади.

Я особисто не маю жодних якихось забобонів до цих сайтів і цього радіо, на яке навіть ходжу інколи, просто переважно читаю інші. Тому що там вони, і їм подібні пишуть, мені абсолютно байдуже.

Але ж їх читають мільйони українців, і не тільки! Величезна кількість людей сприймають те, що вони пишуть, за чисту монету, як частина британців матеріали бульварної, чи як її ще називають «жовтої», газети «The Sun”.

Останній приклад. Ось що дав цей сайт «страна.ua” про Університет ім.Шевченка: «Киевский национальный университет им. Тараса Шевченко отменил занятия до весны из-за отсутствия средств для платы за тепло и электроэнергию.»

А ось яка ситуація насправді, згідно з офіційною інформацією, розміщеною на сайті університету: «Університет працює відповідно до визначеного графіка.... Оплата за послуги ЖКГ за січень здійснена в установленому порядку, за лютий – частково здійснена передоплата.» Більше внизу за лінком про те коли, як і чому схвалювався графік.

В результаті протягом двох днів на всіх російських політичних ток-шоу смакують «сенсацію», - те, «до чего докатилась многострадальная братская Украина, даже в своём самом престижном университете не может обеспечить студентам условия для учебы!» Ну і висновки з цього всього робляться відповідні, типу «гнать бандеровцев и нацистов из власти», «нужно помочь братским украинцам, защитить их от произвола Порошенка, Парубия и остальных проходимцев, пришедших к власти в результате государственного переворота» тощо.

Відчуваєте який накал страстей, яка драматургія?? І то ж дивляться то всьо не лише в Росії, а й в окупованих Криму, Севастополі, в ОРДЛО і по всьому світу!!!

Ви думаєте хтось з російських пропагандистів дасть правдиву інформацію із сайту університету про те, що комунальні платежі наперед авансом сплачено, а рішення про графік навчання приймався ще в березні 2017-го року? Ніхто! Ніколи! Ні в цьому, ні в сотнях інших таких випадках.

А що ж наша «страна.ua” і їй подібні, менш відомі сміттєві ресурси? Та аж нічого. Думаю, власники і менеджмент сплять і бачать як би до них знову навідались «маски-шоу», щоб покричати про наїзд Банкової, зробити кислу міну на якісь камери і стати «хероями» наступних російських політичних ток-шоу.

А я би на місці ректора університету викотив би такий позов проти цих хитрозроблених псевдоЗМІ, маю на увазі цю «страну.ua” і «vesti-ukr.com”, які явно працюють на дядю з-за поребрика, що наступного разу сім раз подумали б, перш ніж відверту брехню пустили в світ про Україну.

Вадим Трюхан

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

12 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.