Політтехнолог: Для Порошенка дебати мають бути по суті, а для Зеленського — по формі

Для кандидата в президенти України чинного глави держави Петра Порошенка дебати мають бути по суті, а для його опонента щоумена Володимира Зеленського — по формі.
 

Таку думку в ефірі програми «Нині вже» на Громадському висловив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

«Справа в тому, що за такого відриву, навіть не важливо, чи прийде Зеленський на дебати чи ні. Тобто форму відходу можна створити. Можна спланувати якийсь телеміст, можна спланувати питання від виборців. Тобто, навіть якщо Зеленський не прийде на ці дебати, відрив Петро Олексійович вже не подолає. І там це розуміють прекрасно», — зауважив політтехнолог.

Так, він пояснив, що Порошенкові дебати необхідні по суті, оскільки він глибоко погружений у проблеми зовнішньої політики чи оборонної сфери. Своєю чергою, на думку Тизенгаузена, Зеленському потрібно продемонструвати, що він «усе життя вміло і добре продавав шоу, хороший комерційний продукт, управління емоціями виборців».

«Саме тому ці дибати будуть в абсолютно різних системах координат відбуватись і вони можуть навіть не перетнутись ці дві системи», — додав експерт.

Нагадаємо, у штабі Порошенка запропонували під час дебатів розмістити прихильників кандидатів у різних секторах стадіону для безпеки.

Також у штабі Порошенка заявили, що проситимуть ЦВК внести зміни у положення про порядок проведення дебатів, щоб президент встиг взяти участь у дебатах на НСК «Олімпійський» та на Суспільному телебаченні.

Петро Порошенко 17 квітня підтвердив, що прийде на дебати 19 квітня о 19:00 на стадіон «Олімпійський».

Володимир Зеленський оголосив про старт розповсюдження квитків на дебати.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.