Коломойський влаштував чергову інформаційну диверсію проти України

Команда Ігоря Коломойського, Юлії Тимошенко, Сергія Тарути та Вадима Рабиновича влаштували чергову інформаційну провокацію проти української держави

Російські та більшість українських ЗМІ оприлюднили інформацією про те, що «двадцять п’ятого вересня на спеціальному комітеті з фінансових послуг при Конгресі США відбулись слухання, на яких Сергій Тарута розповів про корупцію у Національному банку». Але, як з’ясувалось, йдеться про черговий «вкид», організований так званими «опозиціонерами».

Зокрема, за інформацією, отриманою від посольства України у Сполучених Штатах, ні вчора, ні сьогодні, ні у попередні дні не відбувалось ніяких заходів, схожих за описом на ті, про які повідомив Тарута. 

Як наголошує блогер Павло Нусс, йдеться про новий прийом для політичних маніпуляцій – цього разу об’єктами знову стали Національний банк та Валерія Гонтарєва особисто. Адже раніше, восени минулого року, Сергій Тарута у США вже роздавав антиГонтарєвські брошури, потім відставки Голлови НБУ у парламенті вимагала Юлія Тимошенко, а потім Вадим Рабінович та Євген Мураєв збирали проплачені мітинги під НБУ.     

В НБУ заяву Сергія Тарути одразу назвала фейком. "За наявною у Національного банку України інформацією, у Конгресі США не відбувалось сьогодні або іншими днями жодного офіційного слухання чи наради, які б становили офіційні заходи Конгресу США та теми, визначені у комунікаціях депутата Тарути", - заявляє прес-служба НБУ.

Згідно з інформацією відомства "у орендованій кімнаті відбувся малочисельний (до 20 осіб) неофіційний захід, організатором та модератором якого виступив представник лобістської компанії "LibertyInternationalGroup", а спікерами виступили Сергій Тарута та екс-співробітник НБУ Олександр Завадецький". "Жодні офіційні представники Адміністрації та Конгресу США участі у цьому заході не брали", - заявляють в НБУ.

Американський журналіст Джон Патрік уточнив, що «слухання організував колишній конгрессмен Коні Мек". 

Щоб підвищити статус "компромату" Сергій Тарута повідомив, що його промову слухав колишній глава ЦРУ Джеймс Вулсі. Правда, в ефірі одного з телеканалів нардеп сказав що був присутній "директор ЦРУ", не називаючи прізвища.

Політконсультант Володимир Горковенко в ефірі каналу "112 Україна" пожартував, що під дверима кімнати, де проходили "фейкові слухання", ще стояли Президент США Дональд Трамп та Держсекретар Рекс Тілерсон і заявив, що головна мішень таких нападок не Валерія Гонтарєва, а Президент Петро Порошенко, котрий призначає голову Нацбанку.

Бажаючих похитнути крісло Глави держави достатньо. Основний із них - це олігарх Ігор Коломойський, котрий  втратив ПриватБанк, котрий забезпечував інформпідтримку прориву держкордону Міхаелем Саакашвілі і котрий підтримує Юлію Тимошенко.

Власне, прізвище Ігоря Коломойського згадує і колишній співробітник ФБР Том Лок. Він займався аналізом роботи Валерії Гонтарєвої на посаді глави НБУ і у своєму звіті зазначив, що «пані Гонтарєва змогла стабілізувати банківську систему України, попри супротив пана Коломойського».

Влад Фагор, Politico

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.