"Йдіть нах*й!": творець "Чорного дзеркала" вилаяв тих, кому не сподобався епізод "Брандашмиг"

Творець популярного серіалу "Чорне дзеркало" Чарлі Брукер грубо вилаяв глядачів, яким не сподобався новий інтерактивний епізод "Брандашмиг", пише ТСН

Нова серія дозволяє глядачам робити вибір сюжетної лінії і епізод має принаймні п'ять можливих завершень. Деяким шанувальникам серіалу це не сподобалося, пише Business Insider.

"Є деякі люди, які кажуть: "Я не хочу приймати рішень", "Я нічого з цього не хочу робити". Ну що ж, йдіть нах*й тоді. Зробіть щось інше!", - сказав Брукер в інтерв'ю виданню Huffington Post.

Netflix опублікував трейлер нового епізоду "Чорного дзеркала" за день до його прем'єри
Новий епізод серіалу "Чорне дзеркало. Брандашмиг" вийшов на Netflix наприкінці грудня. Серія розповідає про програміста, який у 1984 році намагається зробити інтерактивну відеогру на основі роману під назвою "Брандашмиг". Але поволі герой починає втрачати зв'язок з реальністю.

Шанувальники серіалу та кінокритики неоднозначно відгукуються про "Брандашмиг", де частину рішень за головного героя мають приймати глядачі і від цього залежить, як далі розвиватимуться події. Серію активно обговорюють у ЗМІ та соціальних мережах.

youtube: 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 15 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.