Ведучого прогнозу погоди звільнили з NBC через расистське слово в ефірі

Джеремі Каппел (Jeremy Kappell), розповідав про погоду на телеканалі WHEC 10 (Рочестер), який є філією NBC. Ведучий запевняє, що не лаявся в ефірі, а обмовився.
 

Як пише Media Sapiens із посиланням на СNN, у вечір п’ятниці 4 січня ведучий Джеремі Каппел, кажучи про парк, що названий на честь проповідника Мартіна Лютера Кінга, промовив «Martin Luther Coon Park». Англійське слово «coon» використовується для образи темношкірих людей і може перекладатись, як «негр».

В ефірі пан Каппел після використання слова «coon» одразу виправився, сказавши «King», і продовжив вести ефір. Користувачі соціальних мереж впродовж вихідних висловлювали своє обурення фразою ведучого. Про цей випадок мер міста Рочестер Лавлі Уоррен (Lovely Warren) також зробила офіційну заяву.

«Це неправильно, образливо і викликає роздратування, що телеканал WHEC 10 транслвала расову лайку поряд з іменем доктора Мартіна Лютера Кінга-молодшого в п'ятницю. Це неприпустимо. Повинні бути реальні наслідки для персон, що займаються новинами, а також для управлінської команди, яка не змогла негайно вибачитися і вирішити проблему. Каналу потрібно було близько двох днів, щоб вибачитися», — йдеться у заяві.

Джеремі Каппела звільнили у неділю 6 січня. У понеділок у своєму зверненні у Facebook він пояснив, що використав расистське слово через поспіх і це не було навмисно.

«Те, що сталося в п'ятницю — це просто нерозуміння. Якщо ви регулярно дивитеся мої ефіри, то знаєте, що у програмі міститься багато інформації, яка змушує мене говорити швидко, і, на жаль, я говорив занадто швидко, коли я розповідав на доктора Мартіна Лютера Кінга-молодшого. Я переплутав пару слів. Я знав, що я неправильно висловився, але не було зі злості. Я не мав уявлення про те, як це сприйметься багатьма людьми. Після неправильного слова, я одразу сказав «King», я справді не говорив образ. Якщо це якимось чином вас образило, я щиро прошу вибачення», — сказав пан Кеппел.

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.