У Держдумі РФ запропонували росіянам користуватися корою дуба і "Глодом" замість американських ліків

Можливо, росіяни скоро будуть користуватися корою дуба і "Глодом" замість американських ліків, які можуть потрапити під російські санкції.

Принаймні, з такою пропозицією виступив віце-спікер Держдуми РФ Петро Толстой., пише ТСН

Можлива заборона американських ліків обговорювалася в ефірі телеканалу "Росія 1". Політик Борис Надєждін заявив, що санкції створять проблеми не для американського бізнесу, а для мільйонів російських громадян, які залишаться без ліків із США.

На це Володін відповів: "А я кажу "Глід", а ці спльовуйте". Також він запропонував "заварювати кору дуба" для лікування своїх болячок.

Пізніше віце-пікер Держдуми в ефірі радіо "Говорит Москва" сказав, що це він так пожартував.

Разом з тим, американські ліки дійсно можуть потрапити під заборону в Росії. У Держдуму був внесений законопроект, яким пропонується заборонити або обмежити ввезення сировини і продуктів із США та інших країн, що підтримують антиросійські санкції.

Зокрема, у законопроекті йдеться про алкоголь і тютюнові вироби, ліки, а також припинення співпраці зі США в атомній галузі та авіації. Заходи у відповідь на санкції США стосуються також технологічного обладнання та програмного забезпечення. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

12 + 5 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.