"Трошки заплутались". На засіданні уряду Кличка двічі переплутали із молодшим братом

Володимир Омелян на сьогоднішньому засіданні уряду помилково назвав мера Києва Віталія Кличка "Володею". На цьому закцентував увагу прем'єр-міністр Володимир Гройсман, пише ТСН

"В столиці є багато додаткового навантаження на інфраструктуру і безпеку... Кияни мають отримати якісні освіту й медицину. Тобто можна сказати, що бюджет дійсно виріс в рази. Але при такому бюджеті, треба час, щоби все це привести до ладу. Я наголошую, що системою вирішення багатьох проблем в країні взагалі ніхто не займався. Вони просто стали хронічними. Віталій говорить про...", - на цьому місці Володимир Гройсман зробив паузу, так, ніби забув текст. Далі він, звертаючись до міністра інфраструктури Володимира Омеляна, який виступав раніше і випадково переплутав імена братів Кличків, запитав: "До речі, Володь, а чо ти Віталія назвав Володею?" - уточнив прем'єр-міністр.

Після цієї репліки в залі пролунав сміх. Ледь стримав сміх і сам прем'єр. Омелян спробував пояснити ситуацію тим, що Віталій - Володимирович. "Це не страшно", - резюмував очільник українського Кабміну. І тут же знову назвав Віталія Володею.

"А, є Віталій Володимирович і Володимир Володимирович? Ну нормально. Нічого, трошки заплутались. Я сам вже на Віталія - Володимир... Ну вони дуже схожі, тому... Да. Завершуєм... ммм.. дискусію. Підтримуєм всі міста і будем підтримувати далі. А те що Володя, ммм, Віталій сказав про дороги, так таких доріг маса в країні", - резюмував Володимир Гройсман. 

Нагадаємо, що сам Віталій Кличко часто ненавмисне вдається до мовних конфузів. Так, 22 лютого під час його спілкування з ведучим на телеканалі NewsOne, коли міський голова звітував про смертність у відділеннях інтенсивної терапії, він повідомив наступне: "Якщо раніше помирала кожна шоста людина, що потрапила у відділення інтенсивної терапії, то наразі тільки кожна друга. Це дуже важливо - ми піднімаємо рівень, ми рятуємо життя", - заявив Кличко. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

11 + 5 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.