Прем'єр Вірменії не зміг відповісти на питання "чий Крим?"

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинянв ПАРЄ уникнув відповіді на питання "чий Крим?".

Політик спробував відвести розмову в бік того, що він за діалог, стабільність і розвиток, зазначивши, що знаходиться в непоганих стосунках як з Києвом, так і з Москвою, пишуть "Факти".

"Часто ми в такій ситуації, коли дві сторони конфлікту є нашими друзями. Дуже важко робити вибір між одним і другим. Наш глобальний вибір - це світ, діалог, стабільність і розвиток", - сказав Пашинян.

Вірменія опинилася в списку 18 держав, які на засіданні Генеральної Асамблеї ООН проголосували проти жорсткої резолюції щодо ситуації в Криму і Азовському морі.

8 травня вірменський парламент — Національні збори — обрав прем'єр-міністром країни лідера опозиційної фракції "Вихід" 42-річного Нікола Пашиняна. За нього проголосували 59 депутатів із 105, 42 виступили проти. Пашинян був єдиним кандидатом. На посаду балотувався вдруге — 1 травня не зміг набрати необхідних для перемоги 53 голоси.

Нового голову уряду парламент обрав після того, як 23 квітня у відставку пішов Серж Сарґсян. Він очолював країну 10 років на посаді президента. 2015-го провів конституційну реформу. Вона передала основні повноваження в руки прем'єр-міністра. 17 квітня парламент обрав Сарґсяна головою уряду. Пашинян очолював протести проти його кандидатури з 13 квітня.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

11 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.