"Під*раси!" Соловйов вилаявся на українців через Голодомор

Топ-пропагандист Кремля Володимир Соловйов вибухнув брудними лайками на адресу українців через те, що вони звинувачують Росію у Голодоморі 1932-1933 років.

Рупор путінського режиму заявив, що нічого такого не було, а від голоду нібито вмирали люди всіх національностей. Цинічний спіч він озвучив у ефірі "Радио Вести".

Володимир Соловйов

 
 
 

"Подивися виступ Гозмана (Леонід, російський опозиціонер. — Ред.) будь-який. Він все зводить до чого? Що немає ніякої різниці між Сталіним і Гітлером, між СРСР і Третім рейхом. Ця думка має зайти у голову! Тепер от — страшна Росія винна у Голодоморі! Навіть не беру, що Голодомору не було ніякого! Був страшний голод, в якому померли представники різних народів, ніхто за етнічною ознакою не вибирав. Але спробуй запитай у цих... Слухай, я давно хотів запитати: можна говорити слово, якої починається на піде, а закінчується командою "раз!"? Хоча можна сказати інакше. Ось 3,14, це ж число пі, дерастів. Ось ці милі громадяни, вони взагалі всі про що?!" — обурився розлючений Соловйов.

Продовжуючи свою гнівну промову, пропагандист звинуватив світ у тому, що він нібито зациклився на проблемі геноциду українців і не згадує про подібні трагедії в інших країнах. Крім того, Соловйов зазначив, що не вважає жахи радянських таборів ГУЛАГу найбільшим злочином.

"Розкажіть мені, будь ласка, про геноцид ірландців, про реальний голодомор в Ірландії, про картопляні бунти! Розкажіть мені, скільки ірландців загинуло? Розкажіть мені про злочини британської корони в Індії! Розкажіть мені про голод, якого нібито не було, в 30-ті роки в Америці, розкажіть мені, будь ласка, про життя негрів у південних штатах, а не про жахи ГУЛАГу! А не хочете мені розказати про чудову довоєнну Польщу і про загибель радянських військовополонених?! Не хочете мені розповісти про чудову Європу того часу і порівняти об'єктивно?! Ні, не можна! Мало цього, нам ще відмовляють мати нашу думку!"  скипів путінський глашатай.

Володимир Соловйов
 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

15 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.