"Оголошую тобі кровну помсту". Спікер парламенту Чечні оголосив блогера ворогом

Спікер чеченського парламенту Магомед Даудов записав відеозвернення до чеченському блогеру Тумсо Абдурахманову, в якому пообіцяв разом з "братами" знайти його, назвавши ворогом. Про це повідомляє телеграм-група Лентач з посиланням на BBC.

"Офіційно заявляю, Тумсо, я і мої брати - ти знаєш, хто мої брати - офіційно за ті слова, які ти сказав про Ахмате-хаджі, оголошую тобі кровну помсту... Ми не збираємося тебе вбивати, ми тебе дивним чином повеселим. Відтепер, коли будеш лягати спати, переконайся, що закрив коменти у себе на сторінці", – написав Мамудов. 

Раніше Абдурахманов назвав зрадником Ахмата Кадирова на відео, яке виклав 5 березня. Абдурахманов назвав Кадирова зрадником чеченського народу і сказав, що зневажає пам'ять про нього. У відповідь спікер чеченського парламенту в прямому ефірі у Instagram оголосив блогеру кровну помсту. Зараз це відео вже недоступне, але його копію в своєму телеграм-каналі виклав сам Абдурахманов, повідомляє російська служба BBC.

Адміністратор групи "Лентач" уточнив, мовляв блогеру "нічого не буде, а ти і далі бійся лайкнути щось не те". Коментатори відреагували на твіт. "Перевір двері, закрий вікно і, переконавшись, що ти не в Росії, став лайк до цього твіту", - написав Pol Kurilkin. Іван Шлунків поцікавився, чи є дана заява офіційною позицією парламенту Чечні, а користувач Мазурски зазначив, що Тумсо робить цікаве відео.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.