На честь Кличка назвали білку, Володимир задоволений

У Німеччині в прокат вийшов фільм «Рокка змінює світ». І один з героїв стрічки – білка – носить прізвисько... Кличко. Володимир жваво відреагував у своєму Instagram, – передає PRпортал

«Тільки що почув про новий німецький фільмі «Рокка змінює світ», який зараз крутять у кінотеатрах Німеччини: ця сучасна Пеппі Довгапанчоха має як союзника білку на ім’я... Кличко. Я не знаю, що це повинно сказати про мене, але я досліджував наступне: білки відомі своєю хорошою гнучкістю, надзвичайною рівновагою і широким кругозором. Вони об’єднують безліч можливостей, необхідних для успіху – як на боксерському ринзі, так і за його межами», – написав Володимир Кличко.

При цьому Володимир Кличко закликав усіх подивитися цей фільм: «Все можливо, якщо ти дійсно цього хочеш! – такий девіз Рокки. Завжди відстоюйте свої сильні переконання. Рокка – зразок для наслідування, не тільки для дітей. І для мене велика честь бути частиною цього фільму... Навіть в такій ролі. До речі, що ви думаєте про білку, що носить моє ім’я? Деякий час назад я вже зустрів собаку... на прізвисько Кличко».

 

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

4 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.