Депутата Бублика потролили дешевими грибами

Народного депутата України Юрія Бублика потролили за історію, коли він сторгував 20 гривень знишки у бабусь, котрі торгують грибами на трасі Полтава - Селещина. Як повідомялє PRпортал, цю історію на своїй сторінці опублікував політтехнолог Володимир Горковенко.

"Якісь дрібні депутати пішли. Навіть на грибах економлять. Це не жарт! Цю історію зустрів в коментарях під дописом про полтавського нардепа на ім'я Юрій Бублик. З одного боку, нічого дивного в цьому немає - "зубожіння" тотальне! Та й торгуватися на трасі - нормальна річ", - написав Володимир Горковенко.

Втім, політтехнолог звернув увагу, що нардеп зовсім не бідна людина

"Цей нардеп, як стверджують журналісти, за один похід у найдорощий у Києві магазин брендового одягу Sanahant, що за кілька кроків від Верховної Ради, викинув 200 тисяч гривень! Увага!!! 200 тисяч гривень! Це місячна пенсія кількох великих сіл його 145 виборчого округу! І це не враховуючи відпочинок на дорогих французьких курортах, придбання нового авто та декларування автопарку з кількох престижних автомобілів, які йому просто хтось дав "покористуватися". Блін, і цей Бублик ще торгується за гриби?!!!", - написав Володимир Горковенко. 

На йолго думку "це вже якесь дно!..."

youtube: 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

6 + 6 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.