Зять Трампа наказав програмісту видалити кілька "критичних історій" із газети - ЗМІ

Зять президента США Дональда Трампа Джаред Кушнер наказав розробнику програмного забезпечення, який працював у його газеті the New York Observer, видалити кілька «критичних історій» у 2012 році.

Про це заявив розробник Остін Сміт, - пише  ТСН із посиланням на CNN.

Нині він шкодує про свою причетність до цієї справи. 

Зокрема, Кушнер прагнув видалити історії про осіб, які "критично ставилися до своїх колег з комерційної нерухомості».

Також Кушнер попросив видалити історії про своїх друзів.

Прес-служба Білого дому наразі не відповіла на запити щодо коментарів про інцидент.

BuzzFeed пише, що "таємне видалення історій через зовнішній тиск широко розглядається як неетична практика в журналістиці".

Тодішній головний редактор видання Елізабет Спірс зауважила, що їй бракує слів, щоб висловити свої почуття через видалення статей.

Мовляв, коли ви публікуєте 50 новин на тиждень, то не помічає двох-трьох зниклих. Тим паче, що сайт пережив кілька редизайнів і пошук на ньому був жахливим. Саме так працівники видання пояснювали собі тодішнє зникнення інформації. 

Кушнер покинув видання, коли почав працювати радником Трампа у 2017 роц 

Раніше повідомлялося, що зять нинішнього президента США Джаред Кушнер, опинився у центрі уваги американських слідчих через його зустрічі з представниками російського уряду й бізнесу.  

The Washington Post із посиланням на відомості джерела в адміністрації США повідомляло, що Кушнер пропонував послу Росії в США встановити прихований канал комунікацій між перехідною командою Дональда Трампа і представниками російського уряду. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

6 + 10 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.