Журнал Корреспондент назвав найдорожчі бренди України

Журнал Корреспондент назвав найдорожчі бренди України. П'ятірка лідерів, порівняно з торішнім аналогічним рейтингом, не змінилася: Київстар ($245,2 млн), Моршинська ($178,2 млн), Фокстрот ($176,9 млн), Дарниця ($172,2 млн) і Розетка ($168,7 млн) .

 
Серед учасників першої двадцятки рейтингу - Нова Пошта, Приватбанк, Ощадбанк, Цитрус, Епіцентр, Roshen, OLX і МАУ.
 
Коментуючи результати дослідження, редакція журналу зазначає сукупне зростання вартості брендів: якщо в 2018 році всі 33 бренди, включені в рейтинг, оцінювалися в $3,8 млрд, то нинішнього року перші 33 бренди з 50-ти коштують майже $4,3 млрд.
 
Як і минулоріч, у рейтингу домінують виробники їжі і напоїв, а також рітейл. Разом з тим, редакція відзначає прогрес у деяких інших галузях української економіки.
 
"Українська фармацевтика останніми роками зробила колосальний ривок як у плані виробництва, розробки та експорту, так і в просуванні своїх брендів. Дарниця, наприклад, вже другий рік поспіль займає впевнене четверте місце в нашому рейтингу", - пишуть автори рейтингу в супровідному тексті.
 
При розрахунку вартості брендів редакція видання враховувала ключові макроекономічні показники України (ВВП, інфляція) фінансові показники компаній-власників брендів, а також їх рекламну активність. Редакція журналу не включала в рейтинг транснаціональні бренди, створені за межами України. До списку не потрапили учасники страхового та фондового ринку, а також компанії, що безпосередньо не працюють з роздрібними покупцями.
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.