Журнал Bloomberg Businessweek вийшов з обкладинкою, яку створила нейромережа

На обкладинку спецвипуску Bloomberg Businessweek редактори помістили картину, створену нейромережею.
 

Спецномер присвячений штучному інтелекту та втіленні цієї технології в різноманітних ситуаціях людського життя – від самокерованих автомобілів до виготовлення грошей чи дослідження окену, пише Media Sapiens із посиланням на Bloomberg.

До створення обкладинки журнал залучив науковця Роббі Баррата (Robbie Barrat), який спеціалізується на тому, що вчить нейромережі малювати. Він завантажує в систему картини реальних художників, аналізуючи які вона вчиться свторювати реалістичні зображення самостійно.

Як розповів Роббі Баррат, в штучного інтелекту пішло два тижні на те, аби створити картину для обкладинки Bloomberg Businessweek. На думку науковця, штучний інтелект стане «одним з найбільших художніх рухів цього століття».

 

Інші картини із серії, створеної штучним інтелектом під керівництвом Роббі Баррата.

Роббі Баррат планує вийти на новий рівень роботи зі штучним інтелектом - він зможе відчувати зміни настрою й це буде відображатися в картинах, які він створює. «Він проходитиме через періоди, коли він малює кольорові картини, до періодів, коли він малює похмурі й темні картини», – розповів він.

Раніше нейромережа під керівництвом Роббі Баррата створила серію картин з оголеними людьми.

 

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

9 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.