Зеленський просто забиває інформаційний простір своєю виборчою кампанією - Солонтай

Володимир Зеленський просто забиває інформаційний простір своєю виборчою кампанією, тому не варто сприймати серйозно його заклик написати йому політичну програму.

Про це в ток-шоу "Ехо України" заявив експерт з політичних питань Олександр Солонтай.

"В будь-якому класичному підручнику, чи в будь-якому партійному будівництві, чи в будь-якій політичній серйозній роботі запитують не всіх під ряд, а запитують тих людей, які є цільовою аудиторією. Яка цільова аудиторія є у нього станом на зараз? Вона хіба виокремлена? Вона хіба виділена? Вони хіба зібрані на якісь оргкомітети, збори, на якісь конкретні списки людей? Ні. Це хаотичне запитання в інтернет-простір, просто в космос. Скажи мені будь-хто бажаючий мені, що бажаєш", - сказав Солонтай.

За його словами, це означає, що це інформаційна, а не організаційно-ідеологічна технологія.

"А якщо вона тільки інформаційно-комунікаційна, а не організаційно-ідеологічна, то це означає, що на цьому тижні ми людей запитуємо одне, наступного тижня скажемо від імені цих людей, що вони мені сказали говорити наступне. І ніхто цього перевірити не зможе. Тому це, насправді, Зеленський забиває інформаційний простір своєю виборчою кампанією. Не варто саме це сприймати серйозно", - додав Солонтай.

Нагадаємо, політичний експерт Тарас Чорновіл в ток-шоу "Ехо України" розповів, що Володимир Зеленський імітує політичну діяльність, грається в політтехнології та не збирається нічого робити серйозно.

Як заявив політтехнолог Віктор Уколов, висування Володимира Зеленського у президенти є реакцією Ігоря Коломойського на деолігархізацію, є підверженням зламу корупційних схем та свідчить про демократію в країні.

Політолог Олеся Яхно розповіла, що поява актора Володимира Зеленського, як кандидата в президенти України - це провина опозиції, а не влади.

Раніше народний депутат Анрій Іллєнко в ефірі "Прямого" повідомив, що актор Володимир Зеленський пропонує Україні капітуляцію. 

Політтехнолог Денис Богуш, коментуючи можливий похід шоумена у політику, розповів, що Володимир Зеленський - це не той кандидат, який зможе розбудувати Україну, вирішити нагальні проблеми і завершити війну.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 6 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.